fbpx

Servis

Tüm mobil cihazlarınız için teknik servis.

Tse garantili teknik servis.Tüm servis hizmetlerimiz NETTEL GROUP güvencesindedir.


Nettech Servis bir Nettel Group markasıdır. Servisimizden yapılan tüm servis hizmetleri Nettel Group güvencesi altındadır.
HER KOŞULDA YANINIZDA Teknolojik aygıtınızın onarıma ihtiyacı olduğu her an, Nettel Group olarak yanınızdayız. Yetkili Servis Sağlayıcılarımız 7/24 size sınırsız hizmet sunarken, TSE garanti kapsamında servis ve destek ekibimiz her zaman size yardımcı olacaktır.DONANIMLI VE ÇALIŞKAN

NİTELİKLİ ELEMAN

Kendi alanında uzmanlaşmış, sertifkalı ve kendini sürekli geliştiren çalışanlarımız ile Nettel Group olarak, müşterilerimize daha kaliteli teknik servis hizmeti sunmaktayız. Çalışanlarımıza rutin olarak donanım, yazılım, teçhizat kullanımı ve yeni cihaz tanıtımı gibi birçok konuda profesyonel eğitim programları vererek, teknik servis yanımızı sürekli olarak standartların üzerinde tutuyoruz.

HIZLI SERVİS KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Bayilerimize ve siz değerli müşterilerimize geniş stok çeşitliliğimiz ile maksimum 24 saat gibi kısa bir zamanda teknik servis hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin hayatla olan iletişiminin kesilmemesi için servis sürelerimizi kaliteden ödün vermeden minimum zamanda onarıp teslim ediyoruz

ORİJİNAL PARÇA

Birçok önemli markanın yetkili distribütörlüğü ile bayilerimize ve siz değerli müşterilerimize orijinal yedek parça garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz. Neden Orijinal Parça? • Ürünlerinizin güvenliğini, kalitesini ve dayanıklılığını sağlar. • Ürün performansını en yüksek seviyeye taşır. • Standartlara ve güvenlik kurallarına uygun onarım yapılabilir. • Sürpriz ek ücretler olmadan fyat şeffaflık ilkesi uygulanır.
e-Satış